Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

O nas

Serwis www.buduj.com.pl powstał we wrześniu 2006 roku. Od początku swojego istnienia strona służy wszystkim osobom budującym bądź remontującym dom lub mieszkanie.

Poszczególne działy serwisu:

 • Prawo Budowlane
 • Budowa
 • Instalacje Budowlane
 • Wykończenie Wnętrz
 • Kuchnia
 • Łazienki
 • Oświetlenie
 • Ogród
 • Zabezpieczenia domu
 • Oferty pracy
 • Inwestycje budowlane
 • Projekty budowlane

Nasz cel

Chcemy, aby nasz serwis pomagał inwestorom w realizacji ich wymarzonej inwestycji - budowie domu. Chcemy udzielać praktycznych porad w zakresie budownictwa i prezentować w przystępny sposób nowoczesne rozwiązania.

Prawa autorskie

Informujemy, że cała zawartość niniejszego serwisu internetowego (dane, dokumenty, publikacje, grafiki, ilustracje, zdjęcia, logo, animacje, wykresy i schematy) jest własnością ich autorów i jest chroniona prawem autorskim. Żaden z elementów zawartości serwisu internetowego nie może być modyfikowany, kopiowany, reprodukowany, sprzedawany i publikowany bez pisemnej zgody autorów. Nie odpowiadamy za zawartość serwisów należących do firm, do których prowadzą linki zamieszczone w naszym serwisie internetowym.Użytkownik korzysta z opublikowanych na naszej stronie internetowej informacji wyłącznie na własne ryzyko.

Katalog firm - dane adresowe

W świetle art. 24, 32, 47 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 oświadczamy, iż wszelkie dane firm umieszczonych w naszym katalogu są umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych zgodnych z celem istnienia serwisu buduj.com.pl. Dane te nie są sprzedawane ani nieodpłatnie przekazywane firmom trzecim. W każdej chwili mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych w celu ich edycji bądź usunięcia.

Informacje prawne:

Wszystkie materiały publicystyczne, grafika, adresy itp. zawarte na stronie internetowej www.buduj.com.pl są objęte ochroną ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.) (sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 88, poz. 554, z 2000, Nr 53, poz. 637).

UWAGA !!!

Redakcja www.buduj.com.pl - zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian, skrótów i opracowania redakcyjnego odnośnie nadesłanych materiałów (w przypadku przyjęcia do publikacji) - nie zwraca nie zamówionych materiałów - obecnie nie płaci autorom za przedruki - nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń i opinii oraz poglądów wyrażonych w komentarzach (newsy, artykuły i inne teksty) - Projekty graficzne wykonanych przez www.buduj.com.pl reklam są własnością Redakcji i nie mogą być wykorzystywane bez pozwolenia. Użytkownik www.buduj.com.pl zainteresowany zamieszczeniem naszych materiałów lub wykorzystaniem ich we własnych publikacjach bądź raportach proszony jest o kontakt z redakcją na e-mail: dzajaczkowska@buduj.com.pl zawierający prośbę o przedruk bądź jakie kolwiek modyfikacje informacji. Za każdym razem postaramy się wyrazić zgodę. Niezastosowanie się do powyższego jest naruszeniem prawa, a dokładnie nosi nazwę kradzieży właśności inteklektualnej.

Redakcja www.buduj.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt