Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Izolacje Budowlane

[17.10.07 10:34]

Fedderlite: nowatorska metoda ocieplenia Galerii Orkana w Lublinie

Innowacyjny system Fedderlite firmy Dryvit Systems zapewnił wyjątkowy wygląd oraz szybkie ocieplenie elewacji lubelskiego centrum handlowego „Galeria Orkana”.

[17.10.07 10:34]

System Fedderlite - opis technologii

Fedderlite to system osłonowo-dekoracyjnych paneli, mocowanych mechanicznie do elewacji budynku. To innowacyjne rozwiązanie łączy zalety metody lekkiej mokrej i paneli prefabrykowanych.

[12.10.07 15:36]

Dryvit na osiedlu Ludna : sposób na rewitalizację domów

Domy na warszawskim osiedlu Ludna odzyskują elegancki wygląd, a ich mieszkańcy zyskują wyższy komfort życia. Trwa docieplenie budynków z wykorzystaniem rozwiązania Dryvit Outsulation, zaś wybrany do wykończenia ścian dekoracyjny system Ultra-Tex pozwala odtworzyć pierwotną fakturę ceglanego muru. W taki sposób Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Torwar realizuje projekt rewitalizacji osiedla.

[12.10.07 15:32]

Ociepl dom i wygraj z Tytan EOS

Zwrot kosztów ocieplenia budynku oraz wakacje na jednej z wysp Archipelagu Balearów można wygrać w trwającym do końca 2007 roku konkursie Tytan EOS. Sierpniową laureatką, której firma Selena zwróciła 100% poniesionych kosztów ocieplenia domu, została pani Aneta Cuhrmann z Jelcza-Laskowic (woj. dolnośląskie).

[12.10.07 15:31]

ABIZOL - NOWA GENERACJA - już jest!

ABIZOL produkt od kilkudziesięciu lat utożsamiany z masami asfaltowymi do wykonywania hydroizolacji jest już ponownie dostępny na rynku. Niekwestionowany ekspert w izolacjach bitumicznych – ABIZOL powrócił w nowej formule, zapewniającej wyższą odporność na spękania mrozowe, typowe dla polskich warunków klimatycznych. Już we wrześniu w sklepach pojawił się pierwszy produkt z nowej serii – Tytan Professional ABIZOL R.

[12.10.07 15:31]

Elastyczne i wytrzymałe elewacje

Jedną z najważniejszych cech materiałów budowlanych jest wytrzymałość. Nic dziwnego – budując dom zakładamy, że będzie nam służył przez lata. O ile z reguły dbamy o najwyższej jakości materiały konstrukcyjne, o tyle często zapominamy, że to trwały i wytrzymały tynk zabezpiecza ściany i zapewnia estetyczny wygląd naszych elewacji.

[11.10.07 06:34]

Ściereczki do zadań specjalnych

We wrześniu na sklepowych półkach pojawia się nowość firmy Selena - ściereczki czyszczące dla instalatorów i montażystów Multi-Purpose Wipes Tytan Professional. Umieszczone w poręcznym opakowaniu, łatwe w użyciu i przyjazne skórze ściereczki to pomoc dla ekip remontowo-budowlanych, montażystów, instalatorów, malarzy, hydraulików, tynkarzy i wszystkich specjalistów od „mokrej i brudnej roboty”.

[10.10.07 10:45]

Ocieplają dom i wygrywają z Tytan EOS

Zwrot kosztów ocieplenia budynku oraz wakacje na jednej z wysp Archipelagu Balearów można wygrać w konkursie Tytan EOS. Sierpniową laureatką została pani Aneta Cuhrmann.

[10.10.07 10:44]

ABIZOL nowa generacja już jest

ABIZOL produkt od kilkudziesięciu lat utożsamiany z masami asfaltowymi do wykonywania hydroizolacji jest już ponownie dostępny na rynku. Niekwestionowany ekspert w izolacjach bitumicznych – ABIZOL powrócił

[10.10.07 10:35]

DRYVIT SYSTEMS: 10-LECIE PRODUKCJI W POLSCE

W 1997 roku w Radziejowicach koło Warszawy ruszyła produkcja w pierwszej w Europie fabryce Dryvit Systems, amerykańskiego producenta najwyższej jakości systemów ociepleń i materiałów elewacyjnych. W ciągu dziesięciu lat Dryvit wyprodukował w Polsce przeszło milion pojemników wyrobów polimerowych i prawie 3 miliony worków suchych zapraw i tynków. Taka ilość materiałów pozwala na wykonanie ok.10 milionów metrów kwadratowych elewacji. Wartość sprzedaży firmy w ostatnim roku osiągnęła prawie 40 mln zł.

[10.10.07 10:35]

Na balkony: system renowacji betonu i żelbetu Dryvit / Vandex

Firma Dryvit Sytems wprowadziła na rynek nową linię produktów Vandex przeznaczoną do renowacji i ochrony betonu. W ramach tej linii Dryvit proponuje kompletny system do naprawy balkonów zapewniający szybkie i skuteczne odnowienie uszkodzonych elementów. To pierwszy produkt, jaki Dryvit wprowadził do Polski dzięki współpracy w ramach amerykańskiego holdingu RPM International. Produkty Vandex dostępne są w oddziałach Dryvit w całym kraju.

[25.09.07 06:57]

Tynk z agregatu

Mechaniczne nakładanie tynków agregatem (wewnątrz, czy na zewnątrz) znacznie przyspiesza żmudne prace związane z narzucaniem ich kielnią. Nie jest to jednak łatwe – osiągnięcie perfekcji wymaga dużego doświadczenia.

[19.09.07 20:59]

Zaprawa dla profesjonalistów

Choć główny parametr izolacyjności termicznej budynku zapewnia płyta styropianowa, trwałość całego systemu zależy głównie od jakości zaprawy do klejenia.

[19.09.07 20:46]

Płyty izolacyjne do samodzielnego montażu

Dużymi krokami zbliża się zima, dlatego jest to ostatni moment, aby ocieplić swój dom. Dzięki zastosowaniu oferowanej przez firmę Kronopol wełny drzewnej Kronotherm FG każdy z nas doskonale poradzi sobie z ociepleniem budynku i zmniejszeniem strat ciepła w okresie zimowym.

[19.09.07 20:44]

Przyszłość to nanotechnologia

Produkty nanotechnologiczne, dzięki swej wysokiej skuteczności, łatwości aplikacji oraz neutralności dla zdrowia i środowiska naturalnego, stają się nieodzownym elementem zarówno w medycynie, budownictwie, jak również w życiu codziennym. Poprawa bezpieczeństwa, ergonomii, oszczędność kosztów, oraz czasu, to tylko kilka profitów płynących z wykorzystania nanotechnologii

[11.09.07 23:17]

Komunikacja miejska w termowizji

10 września na nośnikach komunikacji miejskiej w 6 miastach Polski (Wrocław, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Łódź, Warszawa) rusza kampania firmy Baumit- „Zobacz Ciepło”

[27.08.07 06:43]

Swisspor w systemie

Firma SWISSPOR Polska wprowadziła w 2007 roku na rynek trzy nowe systemy przeznaczone do termo i hydroizolacji budynków. S użytkowania obiektów budowlanych.

[17.08.07 06:48]

Błędy ocieplania ścian metodą lekką mokrą

Ocieplanie ścian przy wykorzystaniu systemów BSO jest obecnie jedną z częściej stosowanych technik budowlanych zarówno w współcześnie wznoszonych budynkach, jak i istniejących, podawanych modernizacji. Warto więc poznać ograniczenia tej metody termoizolacji.

[13.08.07 21:24]

Klimat Południa

Czy w Polsce można poczuć się jak nad Morzem Śródziemnym? Pewnie nie do końca, ale namiastkę klimatu Południa może nam zapewnić wykonana z naturalnych materiałów, pastelowa elewacja domu

[02.08.07 13:55]

Trwa konkurs na najpiękniejszą fasadę

Od końca marca firma Baumit przyjmuje zgłoszenia w konkursie Fasada Roku.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt