Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Zabezpieczenie mienia

[19.10.07 10:32]

System NICE OPERA - rewolucja w zarządzaniu automatyką domową

W ofercie Nice Polska dostępne są już pierwsze modele urządzeń nowego, rewolucyjnego systemu do nadzoru automatyki – NICE OPERA, będącego obecnie najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem w branży automatyki domowej. Jest to zupełnie nowa droga radiowa oferująca nowe możliwości w zakresie realizowanych funkcji.

[17.10.07 10:34]

Siatka bezpieczeństwa

Dom to nasza twierdza, miejsce, które daje nam poczucie bezpieczeństwa i radość z obecności bliskich osób. Warto dobrze zabezpieczyć się przed intruzami, aby nikt nie naruszył ciepła domowego ogniska. Ekspert z firmy Betafence radzi, jakie ogrodzenie wybrać, by czuć się bezpiecznie, jak w domu...

[22.09.07 07:09]

Bezpieczeństwo kobiet z PacSafe

Sezon urlopowy, podczas którego jesteśmy wyjątkowo narażeni na kradzież bagażu, już się skończył. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy zapominać o bezpieczeństwie naszych rzeczy. Dlatego warto pomyśleć o akcesoriach marki PacSafe, lidera na rynku zabezpieczeń.

[11.08.07 06:51]

Na kłopoty Euroadwokat

W przypadku kłopotliwych sąsiadów, najemców lub opieszałości zarządcy nieruchomości, pomocne może być skorzystanie z usług adwokata.

[31.07.07 10:46]

Bezpieczne Wakacje

Wakacje: czas wyjazdów, okres przyjmowania krewnych w naszych domach. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu własnego majątku – przed włamaniem, kradzieżą, zawirowaniami przyrody, a nawet pomysłowością goszczących u nas dzieci.

[26.06.07 22:00]

CCTV IP w mieszkaniu i w domu jednorodzinnym

Wakacje są okresem wyjazdów, często pozostawiamy dom bez opieki, a trzeba pamiętać, że wakacje są też wzmożonym okresem działalności włamywaczy. Dlatego przed wyjazdem warto zapoznać sie z możliwościami monitoringu IP w mieszkaniu i domach jednorodzinnych.

[26.06.07 21:56]

Mierzymy komfort i bezpieczeństwo w budynkach

FABRYKA CISZY oferuje pakiet usług pomiarowych z oceną parametrów akustycznych dotyczących komfortu akustycznego i zrozumiałości komend ewakuacyjnych dźwiękowych systemów ostrzegawczych alarmu przeciwpożarowego oraz usługami konsultingowymi.

[14.06.07 22:36]

Elegancki jak płot

Płot od wieków służył do ogradzania domów, zamków a nawet państw, czego najlepszym przykładem jest mur chiński. W XXI wieku rola płotu jest podobna, tylko zmienił się nieco jego wygląd i teraz prócz funkcji obronnych – płot pełni także funkcję dekoracyjną.

[29.05.07 23:11]

Monitoring miasta i szkół w Oświęcimiu - CCTV IP

W Oświęcimiu uruchomiono nowoczesny system bezprzewodowego monitoringu w technologii CCTV IP. Programem Bezpieczne Miasto Oświęcim zostało objęte nie tylko centrum miasta, ale także 3 szkoły i przedszkole.

[08.05.07 11:06]

U-cam 110 - bez konkurencji na rynku w tej grupie cenowej

Wzrasta zainteresowanie monitoringiem szkół, firm, obiektów handlowych. O jakości monitoringu decyduje jakość kamery. Firma Dipol wprowadza na rynek kamerę U-cam 110 wyposażoną w przetwornik SONY Super HAD o rozdzielczości 420 linii i podwyższonej czułości.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt