Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

V Targi DOM I OTOCZENIE

Termin

Od 2009-09-11 do 2009-09-13

Miejsce

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej

Opis

Kiermasz Roślin Ozdobnych, Instalacje, Wyposażenie Wnętrz, Usługi Finansowe, Nieruchomości – to impreza odbywająca się pod tytułem „DOM I OGRÓD”, organizowana w Gliwicach. Impreza podzielona jest tematycznie tj. w hali prezentują się firmy z zakresu instalacji, wyposażenia wnętrz, nieruchomości, natomiast na terenie zewnętrznym trwa kiermasz roślin.
Targi odbywają się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28. Obejmują: halę sportową oraz teren zewnętrzny. Obiekty położone są w bliskiej odległości od centrum Gliwic (10 min. pieszo), w kompleksie budynków Politechniki Śląskiej.
Wystawa gromadzi firmy, które prezentują produkty niezbędne do upiększenia domu i jego wyposażenie: meble, podłogi, drzwi, tapety, kasetony sufitowe, farby, pojemniki kuchenne, kompozycje kwiatowe żywe i sztuczne. Na terenie zewnętrznym prezentuje się Kiermasz Roślin Ozdobnych. Firmy przygotowują najmodniejsze drzewa, krzewy ozdobne i wiele, wiele innych. Zwiedzający mogą nie tylko je obejrzeć, ale również od razu zakupić prezentowane rośliny. Ponadto w ofercie producenci domków drewnianych, altan, kostki brukowej i ogrodzeń.

Organizator

  Organizator targów:  

Agencja Informacyjno-Reklamowa Promocja s.c.

 

  Dane kontaktowe:

  ul. Kaszubska 28
Gliwice
śląskie
Tel.: 033 873 21 92
Faksy: 033 873 97 60
 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt