Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Spa & Wellness Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów

Termin

Od 2008-05-29 do 2008-05-31

Miejsce

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul. Centralna 41a
tel.: 012 / 644 59 32, 644 81 65
fax 0-12 / 644 61 41
 

Opis

Profesjonalne Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów Spa&Wellness w Krakowie to niecodzienne wydarzenie łączące wszystkie dziedziny związane z branżą Spa i Wellness.

Targi SPA & Wellness w Krakowie jako pierwsze, profesjonalne Targi, obejmujące branżę Spa i Wellness, podejmują krok w kierunku zintegrowania i zaspokojenia potrzeb zwiedzających i wystawców. Targi SPA & Wellness z jednej strony pozwolą wystawcom na prezentację najnowszych urządzeń i technologii oraz rozwiązań dla obszarów usługowych wellness i SPA, a z drugiej strony bogaty program seminaryjno-szkoleniowy pomoże zwiedzającym wzbogacić wiedzę na ten temat.

Targi składają się z  czterech specjalistycznych platform tematycznych: EquipSpa (wanny, baseny, sauny, urządzenia do terapii wodnych, groty solne i inne), VitalSpa (fitness, cardiofitness, yoga, aquafitness, aromaterapia, itp.), BeautySpa (profesjonalny sprzęt i kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, zabiegi pielęgnacyjne, masaże), MedSpa (sprzęt i urządzenia do fizjoterapii i rehabilitacji, naturalne terapie i technologie z zakresu medical wellness).

Targi skierowane są do:  inwestorów, dyrektorów, menedżerów hoteli, ośrodków SPA, farm piękności, gabinetów odnowy biologicznej, klinik zdrowia, gabinetów kosmetycznych, sanatoriów i uzdrowisk, terapeutów, architektów i designerów, przedstawicieli ośrodków szkoleniowych, a także instytucji finansowych.

Targi Spa & Wellness w Krakowie - siła rzetelnej informacji!

Targi Spa & Wellness to również bogaty program merytoryczny, który gwarantuje zdobycie rzetelnej informacji odpowiadającej blokom wystawienniczym. Program seminaryjno-szkoleniowy jest formą efektywnego, profesjonalnego dialogu wystawców - profesjonalistów z gośćmi targów - hotelarzami, inwestorami, dyrektorami ośrodków SPA i Wellness na temat najbardziej aktualnych trendów, kierunków rozwoju i problemów do rozwiązania w branży usługowej Spa & Wellness.

Organizator

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul. Centralna 41a
tel.: 012 / 644 59 32, 644 81 65
fax 0-12 / 644 61 41
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt