Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

II Targi Przemysłu Gumowego TOPGUM

Termin

Od 2008-11-19 do 2008-11-21

Miejsce

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1,

25-672 Kielce,

tel. 41 365 12 22,

fax 41 345 62 61,

Opis

„Wróżę kieleckiej imprezie TOPGUM duży sukces w przyszłości. Polski przemysł gumowy liczy się w Unii Europejskiej, a jego udział w unijnej produkcji wynosi aż 10 procent” – tak otworzyła I Targi Przemysłu Gumowego TOPGUM Pani Wanda Parasiewicz - dyrektor Instytutu Przemysłu Gumowego STOMIL

Na pierwszą wystawę przemysłu gumowego przyjechało do Kielc prawie 60 wystawców. Wśród nich znaleźli się prawdziwi potentaci tej branży, co niewątpliwie świadczy o udanym debiucie nowych targów kieleckiego ośrodka wystawienniczego.

Swoje produkty na Targach TOPGUM zaprezentowali producenci i dystrybutorzy maszyn do przetwórstwa kauczuku, producenci i dystrybutorzy kauczuku, dodatków stosowanych w przetwórstwie gumy, narzędzi stosowanych w przetwórstwie gumy, producenci opon, gumowych artykułów technicznych, taśm transporterowych, wykładzin podłogowych itp. Wśród zwiedzających Targi Przemysłu Gumowego TOPGUM znaleźli się przedstawiciele firm zajmujący się produkcją, dystrybucją, montażem, utylizacją wyrobów gumowych oraz innymi gałęziami przemysłu, w których zastosowanie mają wyroby i akcesoria gumowe.

Motywem przewodnim tegorocznych targów TOPGUM była wystawa „Bezpieczeństwo na polskich drogach”, podnosząca bezpieczeństwo ruchu drogowego w małej inżynierii drogowej, motoryzacji, diagnostyce, prewencji czy w dziedzinie ratownictwa drogowego. Dużym zainteresowaniem wśród wystawców i zwiedzających cieszyły się wykłady i seminaria, w których wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedstawiciele branży gumowej z Instytutu Przemysłu Gumowego STOMIL czy Stowarzyszenia Przemysłu Gumowego EKOGUMA.

Najlepsze produkty prezentowane na Targach Przemysłu Gumowego TOPGUM otrzymały medale i wyróżnienia Targów Kielce. Organizator przyznał również nagrody za aranżacje stoisk targowych i sposób promocji produktów.


 

Partner strategiczny:
Konimpex 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt