Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

IX Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM

Termin

Od 2008-11-05 do 2008-11-06

Opis

VIII edycja Targów ALARM po raz kolejny umożliwiająca wymianę doświadczeń związanych z monitoringiem wizyjnym odbyła się jednocześnie z VII Wystawą Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT.

Dwudniowe Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania nowych trendów w budownictwie sportowym, nowoczesnych technologii, rodzimych producentów i wykonawców, jak również zabezpieczenia obiektów sportowych oraz miast. Na wystawie ALARM przedstawiane zostały różne formy zabezpieczeń, systemy sygnalizacji, systemy monitoringu wizyjnego oraz wyposażenie specjalistycznych grup prewencyjnych. W pawilonach wystawowych kieleckich targów były także prezentowane oferty agencji ochrony, usług detektywistycznych i firm ubezpieczeniowych.

W sumie na obydwu wystawach swoje produkty zaprezentowało prawie 60 wystawców
Targi Kielce, tak jak w ubiegłych latach, umożliwiły podjęcie dyskusji zarówno na temat bezpieczeństwa jak i monitoringu. Pierwszy dzień wystawy poświęcony został "Bezpieczeństwu na stadionach". Najważniejsze przesłanie płynące z tego dnia to zgodna opinia MSWiA, PZPN, Ekstraklasa SA i Policji o konieczności zmiany ustawy o "Bezpieczeństwie imprez masowych". Zwrócono uwagę na konieczność opracowania standardów dotyczących wyposażania obiektów sportowych w systemy monitoringu wizyjnego, za przykład podano rozwiązania stosowane w Wielkiej Brytanii.

Drugi dzień związany był z monitoringiem miejskim. Przedstawiono wnioski użytkowników związane z eksploatacją systemów. Szczególnie interesujące były wnioski płynące z eksploatacji monitoringu miejskiego w Warszawie. Operatorem systemu jest firma specjalnie powołana w tym celu, uznano to za lepsze rozwiązanie niż angażowanie do tego celu Policji lub Straży Miejskiej.

Targi Kielce przyznały medale i wyróżnienia za najlepsze produkty prezentowane na Wystawie Monitoringu Wizyjnego ALARM.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt