Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Międzynarodowe Targi „Infrastruktura Wodno-Ściekowa” TIWS

Termin

Od 2008-10-15 do 2008-10-17

Miejsce

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1,

25-672 Kielce,

tel. 41 365 12 22,

fax 41 345 62 61,

Opis

TIWS 

Każdego dnia obserwujemy zmiany w otaczającym nas świecie. Rodzą się nowe pomysły, powstają nowatorskie technologie, postęp zauważalny jest w niemalże każdej dziedzinie życia. Rozwój dotyczy także branży wodociągowo-kanalizacyjnej. W tej dziedzinie jest on konieczny i możliwy wyłącznie przy zgodnej współpracy nie tylko samych przedsiębiorstw wod.-kan., ale wszystkich osób, firm czy instytucji, które mogą choćby w niewielkim stopniu przyczynić się do rozwoju branży. Integracji całego środowiska mają służyć Międzynarodowe Targi „Infrastruktura Wodno-Ściekowa”.

Zaproszenie do prezentacji swojej oferty oraz zwiedzenia wystawy kierujemy do firm zajmujących się infrastrukturą z zakresu uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, dostawców materiałów, urządzeń i sprzętu specjalistycznego, laboratoryjnego, a także do wydawnictw branżowych i uczelni wyższych.

Głównym współorganizatorem Targów jest Forum Dyskusyjne Wodociągów Polskich.

TIWS 

Niewątpliwym atutem ośrodka Targi Kielce jest centralna lokalizacja w kraju, zaś w skali międzynarodowej stanowią pomost pomiędzy wschodnią i zachodnią Europą.

Targi Kielce jako doświadczony organizator imprez wystawienniczych gwarantują profesjonalne przygotowanie wystawy, pawilony wystawiennicze o wysokim europejskim standardzie i pełnym wyposażeniu w zakresie mediów. Oferujemy także wykwalifikowany zespół pracowników, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do wystawcy. 

Współorganizator:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt