Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

III Wystawa Spawalnictwa SPAWALNICTWO

Termin

Od 2008-09-24 do 2008-09-26

Miejsce

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1,

25-672 Kielce,

tel. 41 365 12 22,

fax 41 345 62 61,
 

Opis


SPAWALNICTWO 

W dniach 24-26 września 2008 r. w Targach Kielce już po raz trzeci odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa - SPAWALNICTWO 2008. Targi te są organizowane przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy.

W ramach targów prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Swoją ofertę przedstawią również firmy zajmujące się świadczeniem usług spawalniczych, jak i instytucje, instytuty, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, specjalizujące się w tej dziedzinie. Wystawie towarzyszą pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.

SPAWALNICTWO 

Równolegle z targami SPAWALNICTWA organizowane są dwie komplementarne imprezy targowe - Międzynarodowe Targi Techniki dla Odlewnictwa METAL oraz Wystawa Technologii, Przetwórstwa i Zastosowania Metali Nieżelaznych NONFERMET.

Podczas ostatniej edycji targów SPAWALNICTWA prezentowało się ponad 70 firm z Polski, Niemiec, Czech, Słowenii, Włoch i USA. Wystawcy mieli możliwość nawiązania korzystnych kontaktów nie tylko z firmami polskimi, ale także zagranicznymi. Targi, jak co roku odwiedziły delegacje szefów firm z Europy Zachodniej, ale także z Ukrainy i Rosji.

SPAWALNICTWO 

Podczas uroczystej Gali najlepsze produkty prezentowane na targach są nagradzane medalami i wyróżnieniami Targów Kielce.

Do dyspozycji Wystawców są pawilony targowe na światowym poziomie, standardowo wyposażone w klimatyzację, wysokiej jakości posadzkę techniczną z przeznaczeniem do dynamicznej prezentacji maszyn i urządzeń; sale konferencyjne wraz z wyposażeniem multimedialnym oraz restauracje i kawiarnie na terenie targów. Można też oczywiście bezpłatnie korzystać z Internetu.

W ramach targów przewidziane są wystąpienia, prezentacje firm oraz pokazy spawania.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt